GRATTIS, RODRIGO!

Efter en lång vandring i fyra år och på många trafikskolor så hamnade du till sist hos oss. Igår klarade du kunskapsprovet med 58 rätt svar. Idag fixade du körprovet. Äntligen har du körkort och din familj har möjlighet att utvecklas mer positivt än tidigare. Du var precis som våra andra elever som finns på dessa sidor, alltid positiv och lyhörd, mycket disciplinerad och målmedveten. Därför fick du så bra resultat!

rodrigo1

rodrigo2

 rodrigo3

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s